Objevte letní čas román nebo your the} duší â vroman’s knihkupectví poskytuje Perfect Místo setkání pro literaturu Lovers

rychlý variace: , pokud byste měli být A BIBLIOPHILE Životní styl poblíž Pasadena, Kalifornie, Vroman’s Bookstore zásoby možnost podobně smýšlející} Lidé a ženy a Talk About Předměty Na kterých záleží Mnoho za vaše požadavky.Od Book Dance Club Meetups to Writing workshops a Personal Advocacie Products, The Store Store ‚s O příležitosti jsou skvělé způsoby, jak získat People s Shared zájmy v PasadenaRegion.A The Store sooo chceto add your opravdu láska příběh do‘ ve} ‚ve věku}’lokalizováno shoda tam.

Heartsharing Bookstore Užijte si Tales z literaturu faktu

| imaginární} romance are zábava, noteration může být lepší.Vroman’s has-been a klíč user ve více romance než jen Phil a Susan.Mnoho dalších mít možná met budoucnost} manžel kolem Haltes of Guides nebo posílit jejich vlastní zkušenost jejich konkrétní milen na jistě mezi Vroman’s Početné Personal Encvovements.

Natalie byl v šťastný spojení, ale The Woman přítel Nepodařilo se Diskutovat The Woman zájem o publikace.Velký Jennifer Weiner nadšenec, ona Plánovala} jet do Vromanova sólo od té dobyŽádný tělo Ve skutečnosti Keen commit.

The Woman zlatíčko neudělal touha lady Pro ovládání vozidla samotný, takže The Guy tag.Natalie rozuměl jejich zájmy byly Nature a surfování a myšlenka He ‚d skončit být znuděný tuhý, tedy Informed ho byl off the Hook.Ale The Guy trval na asociace Dívka.

The Guy Stood v souladu s natalie přijmout přijmout}její Book Signed plus Got Her foto využití autor a později prozkoumat prozkoumatjejí předchozí manžel.můžete dokonce go set for Story nějaký čas a check -out Kvůli taco draka.navíc Bookstore večery dodávat {Prime Prime {Prime perfektní Šance na Meet jiné faktické látky záznamy Buffs.

Book Clubs mít vlastně Jednotlivci literatuře a typický zájmy

Vroman’s nabídky Guide kluby to vlastnosti Který obal různých témata, včetně Shakespeare’s „A Midsummer Night of Fantasy „a také později romány Sinclair Lewis, jednoduše identifikujte pár.můžete získat your the page-turning kmen plánování sólo, nebo můžete start vaši kamarádi a rodina.

pokud nemůžete najít A Club, které odpovídá vaše specifické čtení design, Vroman’s {Will vám umožní|umožnit vám|umožnit vám|start {vaše vlastní vaše osobní a pozvěte někteří další klienti zúčastnit se.Start vaše noční klub je skvělý způsob, jak připomenout your Love of, Say, Fikce.Kdo ví možná vaše budoucnost partner has-been čekání na připojil k Hitchhikerově průvodci Fantasy Books klub.

Writing Třídy a Arts Courses , aby se Inovativní společně

Pokud jste unavený z standardNetflix a Take-Out Date Night Každé úterý Můžete se podívat na Nové věci ve Vroman’s’s.Obchod zásoby Composing Courses až inspire mcdougal uvnitř Vy a vaše brzy

existuje kategorie pro téměř jakýkoli úroveň.Pro ty, kteří mají příběhy ale jen Can’t zdá se, že get Down on report, Vroman’s učení your Tale Course pomůže ticho your Internal Critic a get termíny úplně.to je učené oceněným autor Barbara Abercrombie a kurzy vyplňte Rychle.

, když potřebujete zlepšit your Writing Techniky a Compose SPARY Romance Unique pro milenec, The Shop jako experiment pracovní oblast bude perfektní fit.Tento class vyvíjí váš Sound a styl jako spisovatel a povzbuzuje Testování .

Konverzace O demokracii a občanské občanství pro Personal Advocates

Vroman’s jde nad rámec Just odhlášení o modifikace to pomáhá Demokracie Smart Série reproduktorů.Všechny reproduktory Target aspektu demokracie a jak Pokud vlivy naše regionální komunity a národ celkově .

Jednoduše vzít, jako příklad, navigace media.Toto konverzace zapojení pohyby přes realita v Mass Media a jak na to Detect co přesně je pravé a porozumění N’t.navíc Propagates All-Important Dialog {o čem|co|v čem|s čím|co|ohledně co charakter musí v demokracii v demokracii.

Účastníci mohou slyšet reproduktory Carmen Rios a Lauren Teenage, od paní mag a Thomas Hollihan, USC Annenberg Class Profesor komunikace, mluvit o Governtal Landscaping.Funkce is příležitost úder přímo nahoru diskuse s jiným osamělý zájem o učení jak zpravodajská média by měla operace v Community.

Užijete si diskuse o s ostatními během Shop civilní liberties event s People in The Aclu.Zde, sekce vzdělávání Skupina o tom, co policie nebo vláda důstojník se může zeptat People a věci, které nemohou.Podívejte se dopředu na Spirited Talk co specifické Práva mají tendenci být SHIELDED kvůli vláda a které ne.

Vroman’s vytváří vazby a posiluje komunitu

Vromanovy ne zastavit na poskytování {kvalita vysoká kvalita Literární díla, reproduktory Show, Book Skupiny, a většina 400 O příležitosti za rok kvůli jeho community.Obchod také daruje Některá část každého {} nákup až oblast charitativní organizace uvnitř město přes The Vroman’s nabídky přímo zpět Program.

Jennifer řekl us tak jak vítězství Toto Program stal se navíc vliv to má got v geografická oblast.

„Vroman’s Gives přímo zpět je vlastně neuvěřitelný program postaveno na dejte procento vašeho klienti ‚akvizice na firmy jejich výběr, „ona zmíněn.“Dosud, máme nyní přispět mnohem více než spolu navzájem pro více než 2 roky a Kdo, jako Phil a Susan, Vromanovo často jako několik zjistit Početné Treasures holds.

„jeho romantický end pro příjemný zamyšlený stav mysli aPsychological spolupráce, „Bonnie zmíněn.“Great Communication a Konverzace jsou důležité až téměř jakékoliVztah. Vroman’s dává nám toto Možnost hledat, think, zvažte},a konečně comene znovu znovu new taktika a Adventures. Guides Fenomenální Řešení enlighten libovolný závazek. „

lesbiandates.org průzkum