týkající se bible App, Lidem Faith Discover Wisdom & rady pro posílení jejich jedinečné interakce

Brief Variace: pro křesťan Partners a singly, Bible App (aka Yourversion Bible Software) může pomoci connect co spojeného s GoodExpress It s jinými People.The Znalosti víra pouze} posiluje ‚Ve dostal Přátelé a rodina mluvit o} to Treasure It a Zůstaňte tím spolu s vámi.“My pokusíme se make bezpečný místo na místo diskutujte Písmo s jednotlivci you Trust, „Bobby uveden .

The Guy zdůrazňuje your interakce z bible Software vzájemně-agreed-upon a real Life Asociace možná ne Strangers, ale členové rodiny.Proto omezit množství lidí můžete zahrnout .“Toužíme to je promyšlený Process na Osoba, kterou Pick, „He řekl Všichni z nás.“limit příčiny jednotlivci Zvažte Více hluboce o jen kdo chtějí zapojit se s. „

běžný třídy, Letting naše účastníci mít poznámky a Písma od reproduktory přímo v front . „ â Cindy Beall, ředitel Equip pro top a milující}} a bible software Uživatel

z vašeho smartphone, můžete snadno create celý event od škrábance nebo změna alter}Aktuální Příležitost , aby pomohl udržet People In Touch z goings-on.budete moci Nabídka Účastníci a Interactive Knowledge přidánímMateriál SO Jedinci MALI PŘÍSTUPOVÝCH k Relevantní Písmo, zatímco během Shromažďování.

flexibilní Room eMpowers Chapel Frontrunners předplatné a konstrukt rezidenční oblast zvažování typické Zájmy.můžete získat zapojené a plnění New-People bez námahy lokalizace událost blízko publikované z bible application.

Bible App: Carry your oddanost s vámi>

Vztahy, jako Trust, Volejte pro ustálené potvrzení a vyhrazené údržba udržet výkonné přes roky.skutečně Seznamte se s váš milenec na duchovní titul, je možné install bible applicationa check out Písmo spolu navzájem.Jak Jordan a Lindsey nesli pozorovat, Jakmile uvidíte teorie prostřednictvím jiné osoby oči , Forge Deep Připojení a objevit Brand-New definice v křesťanském ceny.

Bible Application nabídky osobní community věřících Checking Out, Pozor, diskuse o a interakci na skóre} gadgety po celém světě.Kdekoli náhodou budete, Máte přístup inspirativní verše aShow your Faith s ostatními lidmi v pohodlném, buněčné .Ať už you Hledáte Čtení partner nebo setkání obecně setkat se podobný křesťany, software Unites jednotlivci Trust a přináší křesťanství uvnitř digitálnístárnout pro Jiný generace.

„ne Hold It bezpečně, a pak my Don’t berou to jemně, „Bobby zmíněn.“My viz naše vlastní úspěchy kvůli app jako jedna věc Jesus dokončeno {spíše namísto jedna věc máme nyní dokončeno. „

Vstup: Více informací naleznete na lesbiandates.org