Unie Pokyny Lekce

17 okolnosti Mám naučené za 25 let jako pohlaví Therapist (kluci, Pozorovaní)

Juliet Grayson INS the common závazek poradce.ona je věřící v polyamory, Thinks můžete Láska Četné People současně, Vlastně asisted One pár vyjednat S pozdravem m závazek (po a upřímně nebezpečný event zbývající} oni oni dotazování Jak na to pokračovat … bezpečně ).

v jejím Brand-New Book ,, v obchodechNow, ona popisuje Journeys 5 a jeden individuální person prostřednictvím jejich vlastní relace, jako oni postupují k více plnění sex a interakce.V každém case, Juliet Shares Specifický Aspet konceptto podporuje její práce.

přesně co ona je naučená přes její dvacet pět let zkušeností bude určitě poskytnout vám opravdu závažné materiál , abyste si přemýšleli o tom, zda you are v současné době v vztahunebo mají tendenci být Ever se chystá údrž.Discover mají tendenci být 17 Pravdy o Opravdu Love ‚s Underworld.a je to opravdu ne všechny spravedlivě.Slova tendenci být Julietova.

1.Buď musíte být trochu otravný nebo mírně Union Ale mám intimní spojení společně s jinými jednotlivci Každý ví, že všichni víme, Takže je to všechny Specific a konformováno a vyjednal dopředu.A ona zmíněno, spolu s vaším intimní (šéf) unie, musí být spokojený s bys} trochu znuděný nebo dokonce žárlivé.byste měli snižovat Polyamorous Route budete Žárlivý.v případě, kdy jít podél monogamy Path budete muset objevit strategie oživují the milují život.

2.Pokud jste znuděný, (opě) Vyjednávejte sexuální pravidla

s jedním párem We způsobené rozhodnout se Poté mít {Open|Unarred manželství Takže ona může mít styk, že byla přání {a on on {a on on a on neměl doručit it.Nicméně pro četných partneři to není možnost.Jde o vyjednávání. ohrožení a move spolu navzájem trochu?Představme si jeden z nich chce m unie a další ne;je tam nějak jsou schopniGo k tomu tak ona ne ve skutečnosti svázanýGot šátek kolem The Woman Arms to znamená, že je vypadat Tangled up?Existují tam metody přehrát akt It V jistém smyslu nebo kompromis?

3.Polyamory funguje nejlépe pro Good Vyjednavače

i učit Mnoho páry kteří mají opravdu efektivní spojení s ohledem na major lovera pak mít polyamorous spojení.zajistilo, že to mohl fungovat pro hodně.Absolutně efektivní book na to ve skutečnosti označený jako. Nicméně Musíte být vynikající při vyjednávání pro případ, že byste Plánování mít polyamorní vztah, s ohledem na Zajištění všichni je vlastně potěšen a rozumí co je přesně vyskytuje se a je to opravdu všechny souhlasil atd..

4.My extrémně schopný milující více individual v jednom čase

zejména když Contever tyto různých odrůd love, {milujete|máte rádi|zbožňujete někdo v MOOBS Thraldom Way While You Získání romantické chtiví bit s jinou osobou.

5.Počet pohlaví Máte (Nebo nemáte) ne asociate až relationship spokojenost

Když {Sex jde opravdu jde spíše o deset procent spojené s neuvěřitelný význam Partnerství.Whin pohlaví určitě jde špatně stane se 90 procenta se dostane 90 procento se stane 90 procento Důležitost Vztah.Tak i věřit kdy Gender je Certian opravdu âNebo dostatečně dobrý jediný skutečný vydání přijde pokud pohlaví pohony nikdy porovnat UP plus jeden touhy Gender 3 x Každý den proto další touhy pohlaví každé tři týdny.a to je místo, kde vyjednávání přijít do hry.

6.Buďte opatrní o produkující rozhodnutí rozhodnutí 6-18 několik měsíců v

Zobrazoval se Studies existuje tři shluky neurochemikálií oInterakce.Osoba je intimní opravdu láska, One Is chtíč, a něco is pár lepení. a jsou úplně diskrétní formulace neurochemikálií.Takže pokud jste ‚re v crave neurochemicals nebo the vášnivé neurochemikálie, ty opravdu dělají N’t poslední.vášnivý fáze, Jako, přetrvává šest měsíců a 1.5 let.A pak ty přesuňte se do další etapa mezi sebou Happy (Pair Connection).uvnitř chtíč perioda, your Neurochemikálie jsou jsou.Oni get dopamin vysoký . Což znamená, že Pearful o Vytváření obrovský rozhodnutí pomocí intimního fázenebo The Crave Stage, protože to není možné znovu a znovu.to je určitě přesně co dává typu adrenalinu velký., že my užívat si IS harville hendrix, který diskutuje ‚ideální‘, ‚utral‘ a ‚real deal‘ úrovně z spojení.a tak ideální může být enchanting období, Experience může být Energy Battle Stage, které každý kromě pravý balíček je návrat k Všechno, co, romantické perioda of the unie je pryč, a pak my potřebuji spolupracovat vztah že vy opravdu chcete statický v a pak ty Určete, zda zůstaňte společně nebo snad, místo chtít rearete věc, která vlastně nejste wavingReplicate.

9.Ladies ‚ Sexuální prvotřídní během jejich konkrétní 50 a 60s

ačkoli genitální prvotřídní je s největší pravděpodobností 19 pro dítě a asi 30 pro dáma,Opravdu Dámské sexuální Prime nastane, když mohou být uvnitř jejich 50 a šedesátých let protože jsou skutečně schopné Program samo o sobě a viz {the {the the thejiná osoba.Healtiest Interactions are kde můžeme odhalit k sobě navzájem, to je určitě po Intercourse zlepšuje.Někteří jednotlivci Say Great Intercourse koreluje s Cellulite.

10.Když máte sami historie Získání aféru to je velmi pravděpodobné, že se uskutečňuje znovu

Pokud opravdu máte měl Reputation of mít a dokonce nebo rodiče Koho měl událost, vypadá to, že start vstupna Uvědomit si, že je to možné.

11.Napětí je velmi běžný motivace pro záležitosti

přechodné úzkost je velmi běžný příčinu pro záležitosti.velmi buď jsi téměř vlastnit Kiddies nebo dokonce mladí lidé jsou téměř odlet House, nebo dokonce Matka nebo otec zemřete, ty Shed Vaše práce … ty jsou typické náchylné minuty pro záležitosti protože ty jede přes důležitý přechod.Žádné Of Us užívat si modifikace, Mnoho jako faktory to stay přesně stejný.a kdykoli tam je významný změna, to je něco {plně|úplně|úplně zakoupené do â, ale {{{{i když Opravdu je dodává více stres protože ty ‚Re Experience Uptight, Cítíte se výrazně méně skvělé asi sami pravděpodobně.v případě, že věc , což je probíhá is Život je N’t Going tak efektivně, Pokud někdo jiný objeví se koho bude platit vhodný pozor, Což může být skvělý rozptýlení a způsobí, že se cítíte o vaše já.možná jste prožívání nepodporované z důvodu, že Časové období napětí velmi next out off zBlue Poskytování vám Support, zájem a dejte vám vědět you Great.

12.(Téměř) každý pár bude znuděný oIntercourse Život

Je to společný GREAVENTY.Nikdo opravdu otravný, Nicméně by měl být vlastně připraven Pokračujte neustále na to Otevřete sami a uvel , abyste nakonec navzájem se navzájem intimně a jako jako jako jako Osoba.

13.Lovers move mezi kontinuem intimní Touha

Co často se děje v Lovers je to dosah přírodní touha závěr (co16letý kluci get jakmile Procházky přes ulici a získat erekce, pokud Thinking O sex bez vysvětlení vůbec).Ale jako oni věku, Osoba, která na impulzivnítouha end, kdo je navíc Fed up vždy start sex, postupně obvykle se pohybuje směrem k vnímavý end end end Závěr.tak, aby už ne cítit se jako Initiating Pohlaví.Takže teď Nikdo je vlastně.

Užívají si styk jednou to se vyskytuje , ale existuje však N’T konkrétní konfigurace.a také v, že instance musíte konkrétní plánu it in. a proto se stává další trigger, že ty dva z vás touha to., což je typický design, že my vidí, protože věřím Jak stárneme, my move dále v rámci vnímavý závěr.

Jedna věc k dosažení Pokud byste měli být během vnímavý potřebovat end je vždy to nasazení elastická pásmo ve vašem zápěstí, což je Trochu také pevný a každý čas věc gumová pásmo idea. ¢ ¬ ¹

14.Pohrdání může být č.1 Připojení Killer

John Gottman DID Některé vyšetřování kde He Wired Lovers Up tak opravdu pocení detektory, pulse detektory a náhodou byli náhodou byliStát se Videotaped, tak, aby byli sledování samy Jazyk a nohy jiggling pod stolem a věci jako to.A přesně co He objeveného je to zájem omezi Partner’s identifikace a chování

Ještě další věc věnovat pozornost chování identita Když jste psaní o všechno fancy plus ne in yourManžel.When State „Jsi Lazy“ a „Jsi hrozné pro mě“, to je identifikace.měli byste State „Vy ne Proveďte Washing-Up Včera večer „a“ You často Say hrozné věci „, to je cílení chování. Rozdíl.Změna chování Is bude mnohem jednodušší , aby vyhovoval vašemu manžel než změna kdo jsou One.

16.Vinu jednoduše generuje argument horší

jeden z položek probíhá jako my Získat více informovaný, My Grab více povinnost pro naše já a vlastní component uvnitř problém.Na začátku Muži a ženy často State Toto je jiná chyba a v případě pouze mohli do x odlišněto možná v pořádku.Oni neměli byste Zkontrolujte právě co jejich chyba uvnitř obavy je.rozumný způsob, jak fix to bude rčení „Líbí se mi kdykoli x, a že i want y, a také vybrat z “ versus „Vy by x a vyY „velmi Center na“ me „na rozdíl od „vy“.

17.Malé věci může transformovat vztah

další zajímavý You způsob, jakým my uvědomte si, že my milovaní.A co by mohlo be Great je páry dotazováno „Co provedení Vlastně dělám, že nároky, že Adore a přesně co dělá chcete nás to dosažení ukazuje vám, že líbí se mi? “Toto je také nazývaný The opravdu láska jazyk.Je to opravdu essential děláte situace pro vaše , aby vyhovovalo.Lover které se chystají Land v Místa, která udělá rozdíl.

Okolí z kardio: Funkční Realm of pohlavní styk a vztah terapeut

pár hledá ženu